Služby

Maloobchodní prodej

Maloobchodní prodej – hardwaru, softwaru, kancelářských potřeb, spotřebního materiálu,mobilních telefonů, příslušenství a doplňků.

Servis výpočetní techniky a nabídka služeb v oblasti IT

Servis výpočetní a digitální techniky. Montáže, opravy, diagnostika. Dle přání zákazníka přijedeme k Vám domů či do firmy.

Servis mobilních telefonů

Provádíme opravy všech značek mobilních telefonů a tabletů.

Montáž satelitní techniky

Zajišťujeme služby v oblasti dodávky, prodeje a montáže zařízení pro příjem digitální satelitní televize (DVB-S) a pozemního digitálního televizního vysílání (DVB-T). Provádíme také nastavení,ladění a konfiguraci přijímačů, instalaci karet CS Link a SkyLink, montáž satelitních anténních systému.

Bezdrátový internet

Provádíme instalace a servis vysokorychlostního připojení k bezdrátové síti firmy Alberon. V případech nedostatečného signálu můžeme dále nabídnout připojení ADSL či mobilní řešení od jednoho z tel. operátorů.

Tvorba internetových stránek a grafických úprav. Webhosting

Webové stránky jsou dnes již standardním prostředkem marketingu a konkurenčního boje, proto se snažíme vytvářet Vaše internetové stránky na míru a co nejvíce splnit požadavky klienta na vzhled a funkčnost webu. Snažíme se vytvářet osobité stránky, které pomáhají dotvářet image a styl podniku, či podnikatele.

Správa, návrhy počítačových sítí

Zajišťujeme budování a správu LAN a Wifi sítí. Nastavíme a uvedeme vaši kabelovou, či bezdrátovou síť a sítové komponenty do provozu, zajišťujeme také následnou údržbu a kontrolu.

Software

Prodej, instalace, nastavení. Nabízíme kompletní spektrum softwarových produktů dle přání a požadavků zákazníka. Operační systémy, bezpečností software, grafické, multimediální atd..

Zabezpečovací a bezpečnostní technika

Kamerové systémy, protipožární, zabezpečovací a bezpečnostní technika – instalace.

Interaktivní tabule

Interaktivní tabule a interaktivní systémy v naší nabídce patří mezi spičku v interaktivní výuce a prezentacích. Sprostředkujeme nabídku setů interaktivní tabule a projektoru v různých cenových hladinách, ale také interaktivní systémy, které lze využít spolu s klasickou keramickou tabulí. Poskytujeme taktéž výukový software a interaktivní učebnice pro základní školy.

Kopírování , tisk, veřejný internet, fax a další služby